Domeny .pl poczta

Gdy mamy już domenę, trzeba pomyśleć o innych rzeczach, które są równie ważne przy działaniu naszej firmy w Internecie. Np. poczta e-mail. E-mail oprócz telefonicznego to najpopularniejszy oraz najszybszy sposób komunikacji między przedsiębiorcą, a klientem.

W tej dziedziny mamy ogromny wachlarz rozwiązań, istnieją na rynku usługi komercyjne, wiążące się z opłatami jak i rozwiązania darmowe zwolnione z kosztów, są różne opinie w tej kwestii, jednak wybór dla firmy poczty komercyjnej jest znacznie lepszy.

Poczta komercyjna jest bardziej zintegrowana z naszą firmą: jej nazwa, może być połączona bezpośrednio z domeną, oddzielne indywidualne poczty dla każdego działu firmy. W przypadku poczty darmowej często musimy się zmagać z niechcianym spamem oraz reklamami, w przypadku poczt komercyjnych nic takiego nie może mieć miejsca.

Komercyjne e-maile mają często też lepsze moduły antywirusowe, dzięki temu nic nie zakłóci spokojnej i bezstresowej komunikacji na linii przedsiębiorca-klient. Jest to niezbędne do właściwego funkcjonowania naszej firmy w Internecie.

Gdzie darmowa poczta bez reklam?

Kilku rejestratorów domen dodaje darmowe konta e-mail do zakupionych u nich domen. Część z nich ogranicza się tylko do jednej skrzynki e-mail. Jednak są chlubne wyjątki – tutaj można otrzymać darmowe konto e-mail o pojemności 1GB bez limitu zakładanych skrzynek!